
LED табло обмін валют, Р10мм, 640х640мм, одностороннє, повнокольорове
29 540 ₴
- Під замовлення
- Код: DRT_OV_RGB_10
Відправка з 13 квітня 2026+380 (96) 850-55-89
Офіс- +380 (63) 010-90-48Офіс
- +380 (66) 444-01-03Сервіс
Табло обміну валют — це сучасні LED-рішення для відображення актуальних курсів у банках, фінансових установах, обмінниках та торговельних точках. Вони забезпечують високу читабельність, стабільну роботу та привабливий зовнішній вигляд, який підсилює довіру клієнтів і підвищує видимість бізнесу.
Табло обмін валют розмір 960х960мм, тип Р5мм дає можливість виводити більш деталізовані відеоролики та анімації, завдяки роздільній здатності 192х192 пікселів
Табло обмін валют розмір 960х960мм, тип Р5мм дає можливість виводити більш деталізовані відеоролики та анімації, завдяки роздільній здатності 192х192 пікселів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DRT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Електронне табло |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип виводу інформації | Повнокольоровий з анімацією |
| Споживана потужність | 0.12 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Яскравість | 5200 cd/m² |
| Управління | Lan |
| Розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Вага | 10 кг |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність по горизонталі | 64 пікс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 64 пікс. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ввідстань між діодами | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 540 ₴

