Однокольорові LED-табло — це класичний вибір для відображення курсів валют у режимі реального часу. Найчастіше використовуються червоні або зелені світлодіоди, що гарантують максимальну контрастність і зручність сприйняття з великої відстані. Завдяки простій конструкції та низькому енергоспоживанню такі табло є найкращим бюджетним рішенням для зовнішніх і внутрішніх об’єктів.
Однокольорові табло мають менше візуальних ефектів та більш простий функціонал, в порівнянні з повнокольоровими варіантами, але однокольорове табло обмін валют привертає увагу не менше, ніж повнокольорове табло
Однокольорові табло мають менше візуальних ефектів та більш простий функціонал, в порівнянні з повнокольоровими варіантами, але однокольорове табло обмін валют привертає увагу не менше, ніж повнокольорове табло
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DRT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Електронне табло |
| Застосування | Для зовнішнього використання |
| Тип виводу інформації | Монохромний з анімацією |
| Колір світіння | Зелений |
| Споживана потужність | 25 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Яскравість | 5000 cd/m² |
| Управління | Lan |
| Розміри | |
| Висота | 960 мм |
| Ширина | 960 мм |
| Товщина | 80 мм |
| Вага | 25 кг |
| Характеристики | |
| Роздільна здатність по горизонталі | 96 пікс. |
| Роздільна здатність по вертикалі | 96 пікс. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ввідстань між діодами | 10 мм |
| Тип виробу | Один колір, на вибір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 477 ₴


